skuteczne odchudzanie

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, ale nie wiesz jaka dieta jest skuteczna i bezpieczna w stosowaniu? Zależy Ci na szybkim efekcie, ale jednocześnie obawiasz się efektu jojo? Doświadczony dietetyk z naszej poradni dietetycznej w Rzeszowie dobierze indywidualny plan żywieniowy tak, abyś osiągnął swój cel, nauczył się prawidłowych nawyków żywieniowych oraz cieszył się wymarzoną sylwetką przez lata.

Dobrze dobrana dieta odchudzająca powinna doprowadzać do spadku masy ciała o około 0,5-1 kg tygodniowo. To czy efekt zostanie osiągnięty szybciej, czy troszkę wolniej będzie zależało od wieku, płci, współistniejących chorób, aktywności fizycznej i stopnia realizacji założeń. Odrzuć wszystkie kuracje odchudzające, które tylko są w stanie uszczuplić Twój portfel. Postaw na zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia i zmianę nawyków żywieniowych.jak skutecznie schudnąć

Dlaczego warto nauczyć się prawidłowych nawyków żywieniowych, a nie korzystać z restrykcyjnych diet?

  • Pozwoli to na utrzymanie prawidłowej masy ciała przez wiele lat,
  • Zapewni dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych,
  • Poprawi się Twoje zdrowie i zmniejszy ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych,
  • Poprawi się Twoje samopoczucie,
  • Będziesz dobrym przykładem do naśladowania dla swojej rodziny i znajomych.

Skuteczne odchudzanie jest dla Ciebie osiągalne. Uwierz w siebie i swoje możliwości i zgłoś się do naszej poradni dietetycznej w Rzeszowie, gdzie pomożemy Ci skutecznie i zdrowo zrzucić zbędne kilogramy na lata. Nie jesteś z Rzeszowa? Sprawdź naszą ofertę współpracy on-line.