Odmień swoje nawyki żywieniowe

Historia Pana Arkadiusza i jego syna pokazuje, że proste metody zmiany nawyków żywieniowych, połączone z dużym zaangażowaniem i wytrwałością dają niesamowite efekty😊

Pan Arkadiusz zgłosił się do poradni w celu redukcji nadmiernych kilogramów i wprowadzenia odpowiedniej diety w Hashimoto. Jego główną motywacją do podjęcia pracy nad sylwetką była:

  • perspektywa wystąpienia chorób dietozależnych w przyszłości,
  • brak możliwości zakupu ubrania w odpowiednim rozmiarze,
  • złe samopoczucie, ale przede wszystkim…
  • przykład 8-letniego syna, z którym również współpracowaliśmy, który poprzez zmianę nawyków żywieniowych uzyskał wspaniałe efekty na wadze i niesamowicie zwiększył swoją świadomość na temat zdrowego odżywiania! :).

Dużym wyzwaniem dla Pana Arkadiusza z racji pracy zmianowej było wprowadzenie regularnych posiłków oraz aktywności fizycznej. Jednak nasz podopieczny bardzo sumiennie wdrażał wszystkie zalecenia, przez co efekty na wadze oraz poprawa wyglądu sylwetki były widoczne na każdej wizycie.

Wraz z utratą zbędnych kilogramów z Panem Arkiem pracowaliśmy nad poprawą jakości żywienia, urozmaiceniem diety nowymi produktami oraz wprowadzeniem składników, które wcześniej nie występowały w jego jadłospisie. Dzięki temu Pan Arek przekonał się m.in. do kasz, brązowego ryżu, kapusty, soczewicy, ryb oraz koktajli, które stały się jego ulubionym posiłkiem na drugie śniadanie! 

O swojej metamorfozie Pan Arkadiusz napisał:

„Moje samopoczucie po wprowadzeniu zmian w żywieniu zmieniło się na lepsze. Teraz mam więcej energii i siły w ciągu całego dnia, odczuwam mniejsze zmęczenie. Moja kondycja zmieniła się diametralnie.”

Pan Arkadiusz

A największym zaskoczeniem dla Pana Arka było:

„Łatwość zrzucenia zbędnych kilogramów. Zaskoczenie znajomych i rodziny z efektów diety”.

Metamorfoza Pana Arkadiusza

Masa ciała: – 22,2 kg
Tkanka Tłuszczowa: – 15,8 kg
Tłuszcz Wisceralny: -7 poziomów
Wiek metaboliczny: – 27 lat
BMI: -7,7 kg/m2

Przykład Pana Arkadiusza oraz jego syna pokazuje, że najlepsze efekty daje zmiana nawyków żywieniowych całej rodziny. Czasami to dzieci stają się przykładem dla dorosłych😉.

My jesteśmy niesamowicie dumne z takich efektów oraz tego, że obaj panowie nie zamierzają wracać do poprzednich nawyków. Gratulujemy włożonej pracy oraz wytrwałości!😊

Autor wpisu: Natalia Solecka-Ratajczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.